KONST / Litografier / Färglitografier 14733289
nr 1473 3289
Ted Stanley
(f. 1952), Sverige
Färglitografier, 10 st, Uppsalamotiv, oramade lösa blad. Signerad, daterad -81, nm44x62 cm
Ted Stanley, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:20:54
150 kr
200 kr
250 kr